ul. J. Słowackiego 20/802
+48 786 802 800
kontakt@kancelariawrobel.com

Spółki cywilne i handlowe

Spółki cywilne i handlowe

Doradztwo

Kancelaria oferuje pomoc w założeniu wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności.

Umowy

Zajmujemy się projektowaniem i doradztwem w konstruowaniu umów spółki.

Rejestracja

Pomagamy wypełnić wszystkie wnioski i zgłoszenia potrzebne do legalnego działania.

Obsługa

Udzielamy stałej pomocy prawnej w prowadzeniu biznesu – od umów po procesy i prawo korporacyjne.

Rejestracja spółki
s24 i tradycyjna

Doradztwo

Wybór optymalnej formy, to nie tylko kwestia procedury rejestracji, ale poważne konsekwencje w sferze podatkowej i ZUS oraz późniejszego kierowania spółką.

Projekt umowy

Prawidłowo sformułowana umowa pozwoli na właściwe określenie obowiązków wspólników, wnoszonych wkładów, ale także uchroni przed późniejszymi problemami.

Rejestracja w s24

Rejestracja spółki przez internet daje gwarancję szybkości, o ile zostanie właściwie zorganizowana i przeprowadzona w prawidłowy sposób.

Zgłoszenie do KRS

Spółkom z wkładem niepieniężnym i tym bardziej wymagającym w zakresie umowy oferujemy pomoc w przygotowaniu i rejestracji tradycyjnej.

Inne zgłoszenia

Rejestrowanym spółkom, ich zarządom i wspólnikom wskazujemy, które inne zgłoszenia są konieczne oraz sporządzamy niezbędne dokumenty.

Organizacja działalnosci

Rejestracja to dopiero pierwszy krok w prowadzeniu działalności. Niezbędne są również umowy z zarządem, regulaminy i projekty uchwał.

Usługi z zakresu działalności w e-biznesie, ochrony danych osobowych, prawa pracy czy praw konsumentów znajdziesz na stronie:

Obsługa prawna podmiotu

Kancelaria zapewnia profesjonalne stałe lub doraźne wsparcie w negocjacjach kontraktów, w tym trudnych i nietypowych. Oferujemy także sporządzanie opinii prawnych w zakresie specjalizacji kancelarii. Reprezentujemy naszych Klientów w sporach – począwszy od etapu wezwań do podjęcia określonych działań (zapłaty), przez postępowanie w sądach powszechnych i SN, po postępowanie egzekucyjne. W każdym przypadku kierujemy się troską o należytą ochronę interesu naszych Klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu skutecznie osiągamy wyznaczone cele.

Usługi świadczymy, zgodnie z zawartą umową, w siedzibie Klientów, w Kancelarii lub środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie.

Umowy

Właściwe sporządzenie umowy skutecznie zabezpiecza interesy obu stron. Doświadczony prawnik gwarantuje, że nic co istotne nie zostanie pominięte.

Opinie

Gdy pojawia się problem warto skonsultować go ze specjalistą. Oferujemy wsparcie zarówno w formie porad prawnych, krótkich opinii mailowych oraz kompletnych opinii prawnych.

Windykacja

W przypadku sporów warto powierzyć nam proces przymusowej egzekucji lub ochrony roszczeń. Z doświadczenia wiemy, że jest to o znacznie skuteczniejsze.

WYBIERZ POMOC SPECJALISTÓW

Zarządzanie spółką

Kontrakty menedżerskie

Właściwie sformułowana umowa z członkiem zarządu, to nie tylko gwarancja jasnych i praktycznych warunków współpracy, ale też pewność w zakresie ich zgodności z prawem, w tym prawem pracy i ubezpieczeń społecznych.

Projekty uchwał

Dla wspólników, członków zarządów i rad nadzorczych opiniujemy i projektujemy niezbędne uchwały wraz z załącznikami - zarówno dotyczące funkcjonowania organów, spółki, jak i w sprawach indywidualnych.

Reprezentacja

Ponieważ każdy podmiot prawa może udzielić pełnomocnictwa do podejmowania czynności w jego imieniu, oferujemy usługę polegająca na reprezentacji w ramach posiedzeń, zgromadzeń i w zwykłej działalności.

W każdym sporze cywilnym warto powierzyć swoją sprawę
profesjonaliście.

Reprezentujemy Klientów w negocjacjach, przygotowujemy projekty umów, uchwały i inne dokumenty, w tym dokumenty do Wydziału KRS. Nadto prowadzimy postępowania sądowe – o zapłatę oraz w zakresie spraw spółki. pomożemy zarejestrować podmiot, zorganizować jego pracę, a także przeprowadzić procedurę przekształcenia lub likwidacji.

Twoje dane

Podając dane umożliwiasz kontakt zwrotny.


Treść wiadomości

Poniżej opisz problem lub zadaj pytanie, a niezwłocznie postaram się na nie odpowiedzieć.


Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez Kancelarię danych osobowych zawartymi w Polityce Prywatności.

Radca Prawny
szymon wróbel

kancelaria radcy prawnego

Kancelaria w Rzeszowie

ul. J. Słowackiego 20
VIII piętro - pok. 802

TELEFON

+48 786 802 800

email

kontakt@kancelariawrobel.com

Strategie procesowe i reprezentacja

Reprezentacja procesowa​

Reprezentujemy naszych Mandantów w postępowaniach sądowych, arbitrażowych oraz mediacyjnych – w kraju i za granicą. Przygotowujemy i prowadzimy postępowania oraz bronimy interesów naszych Klientów, gdy występują jako pozwani lub inni uczestnicy postępowania. Zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi i administracyjnymi. ​

Windykacja należności​

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy kompleksową obsługę wierzytelności polegającą na monitoringu płatności, uzyskiwaniu tytułów sądowych i egzekucji. Uczestnictwo Kancelarii we wszystkich etapach dochodzenia należności zdecydowanie zwiększa możliwość szybkiego odzyskania pieniędzy.

Zostaw numer - oddzwonimy


Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez Kancelarię danych osobowych zawartymi w Polityce Prywatności.