ul. J. Słowackiego 20/802
+48 786 802 800
kontakt@kancelariawrobel.com

Obszar specjalizacji

Obszary Specjalizacji Kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Oferuję usługi zarówno w zakresie rejestracji i obsługi podmiotów, jak i problemów sfery prywatnej – spraw spadkowych, postępowań administracyjnych i sporów sądowych.

Oferta kierowana do przedsiębiorców

Spółki Cywilne i Handlowe

Kancelaria oferuje usługi polegające na zakładaniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, dziele­niu, likwidacji. Zapewniamy wsparcie dla organów i wspólników.

Ochrona danych osobowych

Oferta obejmuje wdrożenie ochrony danych zgodnie z RODO, kodeksem pracy i innymi ustawami - od zera lub poprzez analizę oraz modyfikację stosowanych rozwiązań.

Kontrakty

Przygotowujemy, analizujemy, negocjujemy, opiniujemy projekty i gotowe umowy, wzorce umowne, regulaminy i ogólne warunki umów.

Nieruchomości

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie obrotu nieruchomościami oraz szeroko rozumianego procesu inwestycyjnego.

E-Biznes

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie prawa w branży nowoczesnych technologii, e-commerce, m-commerce oraz twórcom oprogramowania.

Strategie Procesowe i Reprezentacja

Kancelaria od lat z sukcesami reprezentuje Klientów przed wszystkimi instancjami, także przed Sądem Najwyższym i sądami administracyjnymi.

Oferta w zakresie spraw prywatnych

Nieruchomości i inwestycje prywatne

Skutecznie pomagamy przy transakcjach dotyczących nieruchomości, w procesie budowy domu, w sporach o własności i posiadanie oraz w sprawach najmu.

Spadek i dziedziczenie

Udzielamy pomocy prawnej w zakresie testamentów, nabycia spadku, reprezentujemy w postępowaniu sądowym.

Prawo Administracyjne

Pomagamy dochodzić swoich praw przed organami państwa i samorządu. Sporządzamy wnioski, odwołania i skargi do sądów administracyjnych.

Sprawy Rodzinne

Udzielamy porad prawnych z zakresu praw konsumentów, sporządzamy reklamacje, pomagamy w walce z nieuczciwymi sprzedawcami.

Prawa Konsumentów

Udzielamy pomocy prawnej w zakresie testamentów, nabycia spadku, reprezentujemy w postępowaniu sądowym.

Odszkodowania

Świadczymy pomoc w każdym przypadku powstania szkody w majątku lub zdrowiu. Zgłosimy szkodę, zajmiemy się odwołaniem i postępowaniem sądowym.

Dobry prawnik - radca prawny lub adwokat, to jeden z bardzo ważnych elementów ochrony przed negatywnymi konsekwencjami prawnymi.

Wobec ogromnej inflacji przepisów i zaostrzania konsekwencji nieznajomości prawa, skorzystanie z pomocy prawnika przed podjęciem decyzji, może uchronić przed nieprzewidywalnymi skutkami.

Zapraszamy do kancelarii w Rzeszowie, a także do kontaktu telefonicznego i elektronicznego.

Zostaw numer - oddzwonimy


Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez Kancelarię danych osobowych zawartymi w Polityce Prywatności.